➟ Rezervasyon Yapın! Fırsatları Yakalıyın!

SunPark Hotels Alanya Holiday hotel Logo

Outdoor Sporları

Bisiklet Dostu Otel

Daha Fazlası İçin..

Spor dünyasında çok önemli bir yeri Alanya triatlon, bisiklet yarışları, maraton, plaj voleybolu gibi birçok müsabakaya ev sahipliği yapmaktadır. Başka bir deyişle Alanya, Akdeniz bölgesinde alternatif sporların başkentidir.

Bütün yıl boyunca triatlonlara, yarışlara, bisiklet sürmeye, su sporlarına, doğa yürüyüşleri ve birçok spor etkinliklerine sizler de katılabilirsiniz. Bu tatilinizde deniz ve güneşten daha fazlasını bekliyorsanız, kişisel tatil planlayıcınız ile iletişime geçin ve hayalinizdeki tatili planlayın.

İletişim

Aşağıdaki Formu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.

Alanya/Antalya

T:+90 242 513 30 02

*required

Otellerimiz

Marketing by Hotel Linkage

En İyi Fiyat Garantisi

Bulabileceğiniz en iyi fiyatların websitemizde olduğunu garanti ederiz. Websitemizden rezervasyon yaptığınız sürece en düşük fiyatlar ile işlem yapacağınıza emin olabilirsiniz.

Websitemiz üzerinden rezervasyonunuzu tamamlayın. Rezervasyon yaptıktan sonra 24 saat için aynı oda, pansiyon tipi ve rezervasyon tarihleri için daha düşük bir fiyat bulmanız ve bunu en iyi fiyat garantisi formu doldurarak bize bildirmeniz durumunda websitemiz üzerinden yaptığınız rezervasyon için fiyatı eşitliyor ve buna ek olarak, %10 indirim veriyoruz.

En iyi fiyat garantisi formunu buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Formu doldurduktan sonra lütfen email adresine gönderiniz.

OTELLERİMİZ
Marketing by Hotel Linkage